Şirket Hakkında

Alitek Teknoloji A.Ş., Advantech ürünlerinin Türkiye’de dağıtımını ve destek hizmetlerini sağlamak üzere kurulmuştur.

Alitek Teknoloji 2011 yılında Advantech Co. Ltd (Taiwan) ile yakın bir işbirliği çerçevesinde; ürün, çözüm ve hizmet ithalatı, dağıtımı, satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerinin verilmesi, çevrim içi satış ve çağrı merkezi etkinliklerinin sürdürülmesi hedeflenerek kurulmuştur. Şirket kurucuları endüstriyel bilişim sektöründeki yirmi yılı aşan tecrübelerini bu kurumda değerlendirmektedir.

Alitek Teknoloji; enerji üretimi ve dağıtımı, fabrika–makine otomasyonu, ambar–lojistik yönetimi, tesis yönetimi, çevre izleme gibi birçok dikey sektörde deneyimlidir. İnsan–Makine Arayüzü ürünleri (Panel PC, dokunmatik endüstriyel monitör, operatör paneli), sağlamlaştırılmış kompakt bilgisayar, sinyal toplama–denetim çözümleri, endüstriyel bilgisayar, iletişim ve Ethernet network ürünleri uzman olduğu ürün aileleridir.

İnsan kaynakları ve teknik altyapısı bütün Advantech ürün portföyünün desteğini vermek üzere yapılandırılmıştır. Deneyimli mühendislik ekibi ürün desteği, yönetici ve operatör eğitimi, sahada sorun giderme ve danışmanlıktan başlayıp anahtar teslimi proje teslimine uzanan aralıkta hizmet sunmaktadır.

Ana dağıtıcı (Premier Channel Partner) olarak operasyon ağını genişletmeye devam etmektedir. Bu amaçla 2015 ortasında Bursa Eğitim ve Teknik Destek Ofisi’ni açmıştır. Advantech ’in global endüstriyel otomasyon çözüm sağlayıcıları ailesine katılarak katma değerli hizmet ve çözüm sunmak isteyen yerel şirketlerle olası iş ortaklıkları arayışını sürdürmektedir.

Alitek Teknoloji A.Ş.(Merkez Ofis)
eMail : alitek@alitek.com.tr
Tel : (212)222 0422
Adres : PERPA A-Blok, Kat:5 No:145, Okmeydanı 34384 - İstanbul

Alitek Teknoloji A.Ş.(Bursa Ofisi)
eMail : bursa@alitek.com.tr Tel : (224)413 3134
Üçevler Mh. Ritim Sk. Metro İş Merkezi No:11 D.2, Nilüfer 16120 - Bursa


Alitek Teknoloji A.S.